Open Water Bayrak Yarışı

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Ölüdeniz büyülü gibidir, kıpırtısız durur öylece. Dibinde tek bir yosun bile yoktur, beyaz bir kumla örtülüdür. Suyun ve dibinde kumun kırdığı ışık turkuaz bir renk verir. Ölüdeniz’ e çamların gölgesi düşer ve bu etkileyici turkuazı zenginleştirir.

Tarih 2024-10-12 - 16:00:00
Mesafe 1.00 km
Başlangıç Noktası Ölüdeniz No 1 Beach Club
Bitiş Noktası Ölüdeniz No 1 Beach Club
Yarış Sorumlusu KÜRŞAT ÇİMEN
Telefon Numarası 0507 722 4807

Neler Dahil?

Mobil ve Sabit Sağlık Hizmeti
Fotoğraf Çekimi
Eşya Emanet Çadırı
Katılım Madalyası
Derece Madalyası
Çanta
Tişört
Bone
Su ve Yiyecek İstasyonları
Makarna Partisi

Katılımcı Listesi 129

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF336 Furkan Yüksel Erkek Alsancak Su Sporları Klubü Türkiye Türkiye

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF289 Hande Melikoğlu Tekin Kadın İTÜ Masters Yüzme Takımı Türkiye Türkiye
SF290 Nermin Yıldıran Kadın İTÜ Türkiye Türkiye
SF301 Zeynep Balto Kadın İstanbul Teknik Üniversitesi Türkiye Türkiye

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF256 Ögeday Samatlı Erkek Yüzme İdman Yurdu Türkiye Türkiye
SF270 Oğuz Doğanay Erkek İTÜ MASTERS Türkiye Türkiye
SF295 mert tekin Erkek Türkiye Türkiye

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF296 Merve taş Kadın Istanbul teknik üniversitesi Türkiye Türkiye
SF300 nihal balto Kadın Türkiye Türkiye
SF340 Tuba Yeni Kadın Swim Together Antalya Türkiye Türkiye

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF22 Kıvanç Oktaş Erkek Yüzme İdman Yurdu Türkiye Türkiye
SF59 MEHMET ÜLKER Erkek Türkiye Türkiye
SF96 Serkan geyik Erkek Bireysel Türkiye Türkiye
SF106 Mertcan Sarı Erkek Yuzme Idman Yurdu Türkiye Türkiye
SF86 Sait Arpaci Erkek Yuzme İdman Yurdu Türkiye Türkiye
SF255 Doğaç Çelik Erkek Yüzme İdman Yurdu Türkiye Türkiye
SF196 öykü özgöl Erkek itü Türkiye Türkiye
SF339 Ömer kemikkıran Erkek Ferdi Türkiye Türkiye
SF467 Subutay Giray Başkır Erkek Ferdi Türkiye Türkiye

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF401 İrem Koçak Kadın Yüzme İdman Yurdu Türkiye Türkiye
SF468 Kübra Uysal İlhan Kadın BURDUR MASTERS Türkiye Türkiye
SF484 SONSU BUŞRA ÇİÇEK Kadın İSTANBUL OLİMPİYAT YÜZME VE SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ Türkiye Türkiye

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF75 Murat Yılmaz Erkek İBBSK Türkiye Türkiye
SF261 Ercan ERTÜRK Erkek BURDUR MASTERS Türkiye Türkiye
SF254 MUHAMMET CEVAT BİLGİN Erkek Bireysel Türkiye Türkiye
SF278 recep çapkın Erkek gebze gençlik hizmetleri Türkiye Türkiye
SF279 İSMAİL UĞURLU Erkek Türkiye Türkiye
SF281 Berkant Yılmazer Erkek Ferdi Türkiye Türkiye
SF284 Ali Turhan Kapanlı Erkek Türkiye Türkiye
SF297 Mustafa Erkan Şahlan Erkek Türkiye Türkiye
SF341 Aydın Mustafa Tıbık Erkek swimtogetherantalya Türkiye Türkiye
SF366 İskender Karadağ Erkek İstanbul Yüzme İhtisas Türkiye Türkiye
SF582 Erkan Geyik Erkek Yüzme idman yurdu Türkiye Türkiye

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF273 hayriye selekler Kadın ITU Türkiye Türkiye
SF367 Yeliz Aydın Karadağ Kadın İstanbul Yüzme İhtisas Türkiye Türkiye
SF373 Seda elmas Kadın Üsküdar Su Sporları Kulübü Türkiye Türkiye
SF396 Melda Keçeci Kadın YIY Türkiye Türkiye
SF479 Revna Acar Vural Kadın Üsküdar Su Sporları Kulübü Türkiye Türkiye
SF525 Zahide Taş Kadın Türkiye Türkiye
SF581 ceren aydındağ Kadın Yüzme idman yurdu Türkiye Türkiye

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF23 Ahmet Orkun Kasar Erkek Şehitkamil Spor Külübü Türkiye Türkiye
SF25 Boran Karataş Erkek Türkiye Türkiye
SF27 Aydın Direskeneli Erkek ODTÜ OCİT Türkiye Türkiye
SF54 Halil Özcamus Erkek Gaziantep Ata Yüzme ve Su Sporları Klübü Türkiye Türkiye
SF110 Tolga Uluçay Erkek Yüzme İdman Yurdu Türkiye Türkiye
SF95 Sabri Murat Ersöz Erkek Han Batur Spor Kulübü Türkiye Türkiye
SF111 Umut Tahmaz Erkek Yüzme İdman Yurdu Türkiye Türkiye
SF246 Yiğit Akkök Erkek Gordion ASSK Türkiye Türkiye
SF272 Uğur Sayın Erkek BURDUR MASTER Türkiye Türkiye
SF287 Burak Türkyılmaz Erkek Han Batur SK Türkiye Türkiye
SF291 Rahmi Coşan Erkek Türkiye Türkiye
SF294 Ömer İnanç Türeyen Erkek Türkiye Türkiye
SF299 Önay Bayram Erkek Yüzme idman yurdu Türkiye Türkiye
SF312 Coşkun Şener Erkek Türkiye Türkiye
SF338 AHMET SERKAN KÖRBAY Erkek ANTALYASPOR Master Yüzme Türkiye Türkiye
SF422 Engin Tumer Erkek Gebze Master Yüzme Takımı Türkiye Türkiye
SF470 Ümit Kemal Cengiz Erkek Türkiye Türkiye
SF490 Oğuz Kağan Akçivi Erkek ODTU/OCIT - Istanbul Olimpiyat Yuzme SSK Türkiye Türkiye
SF491 Erdem Ergin Erkek Türkiye Türkiye
SF508 ali evyapan Erkek başakşehir yüzme spor kulübü Türkiye Türkiye

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF81 Füsün Ece Ferah Özüer Kadın Yüzme İdman Yurdu Türkiye Türkiye
SF79 Gönül Aksaraylı Kadın İzmir Yüzme Triatlon Spor Klubü Türkiye Türkiye
SF107 İrem ERGİN Kadın Ferdi Türkiye Türkiye
SF117 Aslıhan Ergezen Kadın İTÜ Spor Derneği Kulübü Türkiye Türkiye
SF252 Özlem Ör Kadın Galatasaray Türkiye Türkiye
SF337 Ekin Açıkgöz Kadın İTÜ Türkiye Türkiye
SF395 Sinem Cakir Kadın Istanbul Yildizlar Türkiye Türkiye
SF414 Sule Urasoglu Kadın İstanbul Kartal Belediye Spor Klubu Türkiye Türkiye
SF494 Irina Drygina Kadın İTÜ Türkiye Türkiye
SF553 Sibel Uzum Kadın Yüzme İdman Yurdu Türkiye Türkiye
SF583 aslihan akan Kadın frekans yuzme akademisi spor klubu Türkiye Türkiye
SF611 tulin okyay Kadın Ferdi Türkiye Türkiye

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF46 Nida Özdemir Kadın Yapı Kredi Spor Kulübü Türkiye Türkiye
SF245 Zeynep Şişman Şen Kadın ÜSSK Türkiye Türkiye
SF264 Hülya Adak Kadın Enka Türkiye Türkiye
SF320 Sayra Hatipagaoglu Kadın Türkiye Türkiye
SF523 kadriye karakus Kadın İBBSK Türkiye Türkiye
SF537 Banu Akyel Kadın Frekans yüzme akademisi Spor kulübü Türkiye Türkiye
SF619 Mürşide zümrüt olcay Kadın Bodrum Spor Türkiye Türkiye

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF80 Mehmet Ali Yontan Erkek İzmir Yüzme Triatlon kulubu Türkiye Türkiye
SF93 yekta nizamoğlu Erkek ASSK Türkiye Türkiye
SF104 Ismail Filiz Erkek Itu masters Türkiye Türkiye
SF353 ALPER ATAKER Erkek Türkiye Türkiye
SF369 Kemal Sarıoğlu Erkek Ferdi Türkiye Türkiye
SF407 Ian Robert Foston Erkek Istanbul Technical University Masters Türkiye Türkiye
SF409 Gürcan TÜREL Erkek Türkiye Türkiye
SF412 Ali Şener Gülal Erkek İstanbul olimpiyat yüzme ssk Türkiye Türkiye
SF481 Halaf culha Erkek yok Türkiye Türkiye
SF495 Alper Gezmiş Erkek Ferdi Türkiye Türkiye
SF540 Bora Erdoğan Erkek Ferdi Türkiye Türkiye
SF567 İsmail sesver Erkek Porsuk gençlik Türkiye Türkiye
SF624 DAVID JOHNSTON Erkek ITU Masters United Kingdom

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF262 Okan Erdoğan Erkek Ferdi Türkiye Türkiye
SF55 Halit Kazanci Erkek Samsun Su Sporları Türkiye Türkiye
SF63 Soner Bayram Erkek İYTİK Türkiye Türkiye
SF73 Tunç Günal Erkek Türkiye Türkiye
SF116 Fuat Ergezen Erkek İTÜ Spor Derneği Kulübü Türkiye Türkiye
SF203 Hakan Akalın Erkek Ferdi Türkiye Türkiye
SF276 Hüseyin Çelik Erkek Gebze gençlik hizmetleri Türkiye Türkiye
SF292 KAAN KURTDEMİR Erkek yüzme idman yurdu Türkiye Türkiye
SF313 Serhat Erzin Erkek Gordion atletizm ve su sporlari Türkiye Türkiye
SF310 serdal elmas Erkek Türkiye Türkiye
SF365 SERDAR ÇAKMAK Erkek Türkiye Türkiye
SF404 Hakan Kazım Aydın Erkek Anamur Yüzenbazlar Türkiye Türkiye
SF419 Zihni Ademoğlu Erkek İstanbul büyük şehir spor kulübü Türkiye Türkiye
SF472 EKREM ERKAN KARAN Erkek HAN BATUR S.K. Türkiye Türkiye
SF522 şahin karakuş Erkek İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor kulübü Türkiye Türkiye
SF543 Hasan Korkmaz Erkek Burdur Master Türkiye Türkiye

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF112 Gonca Konyalı Kadın İzmir Yüzme Triatlon G.S.K. Türkiye Türkiye
SF98 Işıl Arıkan Kadın İYTİK Türkiye Türkiye
SF91 Aşkım Sedef Arısoy Kadın Istanbul Teknik Universitesi Spor Klubu Türkiye Türkiye
SF94 Sevilay Bosna Keskin Kadın İtü Masters Türkiye Türkiye
SF243 Yasemin Çam Kadın İTÜ spor klübü Türkiye Türkiye
SF302 Defne Balto Kadın FMV Işık Spor Kulübü Türkiye Türkiye

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF250 Okan Galip Çam Erkek İstanbul Teknik Üniversitesi Türkiye Türkiye
SF277 Bayramali Öztürk Erkek Gebze Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Türkiye Türkiye
SF286 Erdinç Hakan GÜRKAN Erkek İstanbul Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Türkiye Türkiye
SF288 Cem kani Erkek Türkiye Türkiye
SF306 Osman Elmas Erkek Türkiye Türkiye
SF316 Nihat Kılıç Erkek Türkiye Türkiye
SF398 Akin Savas Toklu Erkek Anamur Yüzenbazlar Türkiye Türkiye
SF416 abdullah özak Erkek İSTANBUL OLİMPİYAT YÜZME VE SU SPORLARI KULÜBÜ Türkiye Türkiye
SF497 ORCAN MURAT AKSU Erkek İzmir triatlon yüzme kulübü Türkiye Türkiye

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF303 Manuela Coşar Kadın Germany

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF263 Mehmet Tarık Özdilek Erkek Yüzme İdman yurdu Türkiye Türkiye
SF477 Zekeriya Gür Erkek İBB SPOR Türkiye Türkiye
SF561 Servet Ateş Erkek Bostanlıspor Kulübü Türkiye Türkiye

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF342 Nihat Erbil Erkek İzmir yüzme triatlon Türkiye Türkiye

# Ad Soyad Cinsiyet Kulüp Adı Yarış Kategorisi Uyruk
SF267 Sabahattin Yeşilyurt Erkek Ferdi Türkiye Türkiye
Heyecan Dolu Uluslararası Yarışlar!
Sporun heyecanını ve adrenalinini yaşamak için hazır mısınız?
Hemen Katıl!

Sponsorlar

Kurumsal Destekçiler

Fethiyede Bulunan Sponsor Firmalarımız

Fethiye'de bulunan sponsor firmalarımızdan indirimli fiyatlarla yararlanabilirsiniz.